De onderwijskrant

Om de week verschijnt er een nieuwsbrief en daarin staan, zoals u weet, voornamelijk huishoudelijke mededelingen.
Maar natuurlijk hebben we u ook veel te melden over allerlei onderwijsinhoudelijke zaken op KOC de Brakken en dit komt voortaan in de onderwijskrant te staan. Deze onderwijskrant verschijnt ieder kwartaal. We hopen u op deze manier goed te informeren over de ontwikkelingen op onderwijskundig gebied op onze school. 

Onderwijskrant 3 (12 sept '19): Betrokken en zelfstandige leerlingen

De onderwijskrant

Dit keer staat in de onderwijskrant de volgende vraag centraal:

Hoe zorgen we op de Brakken voor betrokken en zelfstandige leerlingen? Onze kernwaarden zijn: Veilige sfeer: "op onze school heerst rust en structuur" Samen: "groeien doe je met elkaar" Maatwerk: "we bieden onderwijs op maat"

Zie bijlage

  Bezoekadres:
Burg. Sweensplein 7

5121 EM Rijen
0161-22 30 74
  KOC de Brakken
is onderdeel van
Stichting Nuwelijn en Muzerij
 

© 2021 KOC de Brakken